الصحابة الکرام
صحابة الکرام در سه مجلد اثر شایسته تقدیر سی و چهارمین دوره جشنواره بین المللی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران کتاب ارزشمند صحابة الکرام در سه مجلد در سی و چهارمین دوره جشنواره بین المللی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شد. انتخاب این اثر شایسته را به کلیه همکاران و محققان دست اندر کار تبریک می گوییم. لازم به ذکر است کتاب ارزشمند صحابة الکرام، تألیف مرحوم علاّمه محقق آیة الله شیخ محمد علی احمدیان نجف آبادی متوفای 28 ذیقعده 1417. اولین اثر جامع در شرح حال اصحاب رسول الله بر مبنای رأی شیعه امامیه است. وی در این کتاب 567 نفر از صحابه را در 26 باب به ترتیب حروف معجم ترجمه کرده است. او در این اثر کوشیده نظر علمای شیعی را نسبت به اصحاب رسول الله تبیین نماید. تحقیق و تألیف کتاب بیش از 30 سال زمان برده است. تصحیح کتاب در «مرکز احیای آثار اسلامی» از سال 1385 شروع شد و هم اکنون با تحقیق و تصحیح جامع در سه مجلد تقدیم اهل تحقیق می گردد. امید است مورد قبول واقع شود. صحابة الکرام
کتاب ارزشمند صحابة الکرام در سه مجلد در سی و چهارمین دوره جشنواره بین المللی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شد.
انتخاب این اثر شایسته را به کلیه همکاران و  محققان دست اندر کار تبریک می گوییم.
لازم به ذکر است کتاب ارزشمند صحابة الکرام، تألیف مرحوم علاّمه محقق آیة الله شیخ محمد علی احمدیان نجف آبادی متوفای 28 ذیقعده 1417. اولین اثر جامع در شرح حال اصحاب رسول الله بر مبنای رأی شیعه امامیه است. وی در این کتاب 567 نفر از صحابه را در 26 باب به ترتیب حروف معجم ترجمه کرده است. او در این اثر کوشیده نظر علمای شیعی را نسبت به اصحاب رسول الله تبیین نماید.
تحقیق و تألیف کتاب بیش از 30 سال زمان برده است.
تصحیح کتاب در «مرکز احیای آثار اسلامی» از سال 1385 شروع شد و هم اکنون با تحقیق و تصحیح جامع در سه مجلد تقدیم اهل تحقیق می گردد. امید است مورد قبول واقع شود.


 
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 301
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما