رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: شماره 54 فصلنامه اخلاق منتشر شد رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 54 فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان اظهار داشت: در شماره پیش رو، تنوع و گوناگونی دانش اخلاق در شش مقاله، به مخاطبان فرهیخته ی این فصلنامه نشان داده می شود. گوناگونی اخلاقی در این شماره، با موضوعاتی مانند اخلاق خانواده، اخلاق زیست محیطی، اخلاق جنسی، فضائل اخلاقی برگرفته از سیره اهل بیت علیهم السلام و مصرف گرایی، به تصویر کشیده شده و افق های جدیدی برای اخلاق پژوهان گشوده شده است.
وی گفت: «مسائل اخلاقی همسران مذهبی در روابط فامیلی»، «اهمیت راهبردی دیدگاه کانت برای اخلاق زیست محیطی»، «الگوهای اخلاقی بازگشت به خانواده در جهان معاصر با تأکید بر نظریه شهید مطهری»، «اثرارت مصرف گرایی بر هویت اخلاقی فردی با تکیه بر سبک زندگی ایرانیان» برخی از عناوین مقاله های چاپ شده در این شماره از فصلنامه می باشند.
رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان این که فصلنامه «اخلاق» دارای رتبه علمی ترویجی از شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور می باشد، افزود: از استادان، محققان و دانش پژوهان حوزه و دانشگاه و مؤسسات و مراکز وابسته دعوت می شود با ارسال مقالات پژوهشی در موضوعات اخلاق و دین و موضوعات مرتبط، فصلنامه را در تحقق اهداف فصلنامه یاری رسانند.
لازم به ذکر است علاقه مندان برای تهیه و مطالعه نسخه الکترونیک این شماره از فصلنامه می توانند به پایگاه اینترنتی فصلنامه به نشانی www.Aakhlagh.Morsalat.ir و پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند.
منبع: پؤوهشکده الهیات و خانواده
کلمات کليدي
اخبار پژوهشکده الهیات و خانواده
 
امتیاز دهی
 
 

[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 57
Guest (PortalGuest)

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي - دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم
مجری سایت : شرکت سیگما