دیدار مسئولین محترم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با آیت الله صافی گلپایگانی پیرامون آثار کلامی علامه کاشف الغطاء آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار با مسوولان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درباره علامه کاشف الغطاء با تأکید بر گرانسنگ بودن آثار ایشان فرمودند: خدمت علامه کاشف الغطا رسیده بودم و برخی از کتاب¬های ایشان را مطالعه کرده¬ام، هر کدام از دیگری بهتر است.
بسمه تعالی


دیدار مسئولین محترم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با آیت الله صافی گلپایگانی

آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار با مسوولان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درباره علامه کاشف الغطاء با تأکید بر گرانسنگ بودن آثار ایشان فرمودند: خدمت علامه کاشف الغطا رسیده بودم و برخی از کتاب¬های ایشان را مطالعه کرده¬ام، هر کدام از دیگری بهتر است. هر چه درباره آثار این عالم بگوییم، کم است و لازم بود که این آثار احیا شود و علما و فضلا بیشتر از اینها استفاده کنند.
وی احیای آثار اسلامی را افتخاری برای شیعه دانست و گفت: وجود این آثار برای شیعه افتخار است. امیدوارم که خداوند بر علو درجات ایشان بیفزاید. اگر کسانی که این آثار را احیا می کنند، نباشند چنین آثاری مغفول عنه می شود. این آثار برکات بسیاری دارد.
ایشان با قدردانی از زحمات واحد احیای دفتر تبلیغات اسلامی گفتند: : از خدمات شما تشکر می کنم، دین را احیا می کنید و حضرت ولی عصر(عج) از احیای چنین آثاری خوشحال می شوند.
 زحمات زیادی کشیده اید و مکتب و دین را احیا کردید. اگر علما نبودند معارف دینی از بین رفته بود و اکنون نیز همین طور است. آثار این عالم غیر از آثار دیگران است. علامه کاشف الغطا شخصیت استثنایی و نادرالوجودی بود.


 
 
امتیاز دهی
 
 


مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب

مطالب مرتبط

پربازدید ترین مطالب
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 411
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما